دلیل زیستن

در برخورد با مسائل و مشکلات ، همیشه اعتقادم این بوده که راهی هست و اگر هم راهی نباشد می توان راهی ساخت .و این باور نه تنها حلال مشکلاتم بود که انگیزه زیستنم بود. اگر راههای رفتنی را رفته باشی و راههای ساختنی را ساخته باشی ، چه کاری برای انجام دادن هست که مشکلات را حل کند و دلیل بودنت باشد؟

/ 3 نظر / 70 بازدید
فاطمه

در برخورد با مشکلات همیشه از خودم می پرسم که آیا می خواهم این مشکل حل شود یا بماند. و جواب همیشه حل مشکل هست. پس راه آن را پیدا می کنم یا به قولی می سازم. وقتی به نتیجه برسیم که مشکل باید حل شود پس فقط یک راه داریم و آن اینکه آن را حل کنیم. پس به چیز دیگری فکر نمی کنیم.

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345432441.37